MRT - MREŽA ZA KLETKE 0,90/10/10/1000 RO 25 M
Mreža za kletke 0,90/10/10/1000, elektro varjena, rola 25 m
Elektro varjena mreža za kletke 0,90/10/10/1000 je namenjena izdelavi kletk, volier, zaščitnih ograj in drugih konstrukcij, kjer je pomembna natančna mrežna struktura. Zaradi odprtin velikosti 10 × 10 mm učinkovito preprečuje prehod manjših živali ter omogoča varno rejo ptic, glodavcev, kuncev in druge drobnice.
Mreža je izdelana iz kakovostne jeklene žice debeline 0,90 mm, ki zagotavlja dobro razmerje med prožnostjo in stabilnostjo. Elektro varjena izdelava omogoča močne in enakomerne spoje, zato mreža med uporabo ohranja svojo obliko in trdnost.
Višina 1000 mm omogoča široko uporabo pri izdelavi različnih vrst kletk, notranjih pregrad, volier ter zaščitnih elementov na vrtu ali kmetiji. Zaradi dolžine role 25 metrov je primerna tako za manjše kot tudi večje projekte, saj omogoča hitro montažo z minimalnim številom spojev.
Poleg uporabe za rejo živali je mreža primerna tudi za zaščito rastlin, izdelavo vrtnih ograj, ločilnih sten in različnih hobi projektov. Enostavno jo je rezati, oblikovati in pritrjevati na lesene ali kovinske konstrukcije.
Prednosti
- kakovostna elektro varjena mreža
- debelina žice 0,90 mm
- odprtine 10 × 10 mm za učinkovito zaščito manjših živali
- višina mreže 1000 mm
- dolžina role 25 m
- trdna in stabilna konstrukcija
- enostavna montaža in obdelava
- primerna za notranjo in zunanjo uporabo
- odlična za izdelavo kletk, volier, zaščitnih ograj in vrtnih konstrukcij
Tehnične lastnosti
- Material: jeklena žica
- Tip: elektro varjena mreža
- Debelina žice: 0,90 mm
- Velikost odprtin: 10 × 10 mm
- Višina: 1000 mm
- Dolžina role: 25 m
- Barva: siva
- Uporaba: kletke, voliere, zaščitne ograje, vrtne in kmetijske konstrukcije
| NAMEN UPORABE | 89 |
|---|---|
| OSNOVNO | gabioni, Ograje: mreže, paneli |
| BLAGOVNA ZNAMKA | MRT |
| BARVA | Siva |
| VELIKOST OKENCA | 10 x 10 mm |
| PAKIRANJE ROLA | 25 m |
| Ean Code | 8427394015267 |
| VIŠINA | 1000 mm |
| Carinska tarifa | 73144200 |
| Neto masa | 21.6 |











